Hygge 6m

Tiny house 1+1 fiyatları

Tiny house 1+1 fiyatları 560.000 TL ile 1.041.000 TL arasında değişmektedir. Bir oda ve bir salondan oluşan bu mobil evler 4m, 6m, 7m, 8m, 9m gibi farklı uzunluklarda müşterilerimize sunulmaktadır.

Tiny house 2+1 fiyatları

Tiny house 2+1 fiyatları 760.000 TL ile 947.000 TL arasında değişmektedir. İki oda bir salona sahip bu modeller 6m ve 8m uzunlukta ve loft kata sahiptir. Loft kat, üst katı ifade eder. Loft İngilizce bir kelimedir. Türkçe çatıkatı anlamına gelmektedir. 

Tiny house 3+1 fiyatları

Tiny house 3+1 fiyatları 1 milyon TL üzeri fiyatlardan başlamakta olup özel sipariş üzerine yapılmaktadır. Loft katlı veya tek katlı, tekerlekli veya tekerleksiz, eşyalı-eşyasız gibi birçok seçenek sizlere sunulmaktadır.

Tiny house 4+1 fiyatları

Tiny house 4+1 fiyatları 1.5 milyon TL üzeri fiyatlardan başlamakta olup özel sipariş üzerine yapılmaktadır. Loft katlı veya tek katlı, tekerlekli veya tekerleksiz, eşyalı-eşyasız gibi birçok seçenek sizlere sunulmaktadır.

Birden fazla tiny house alarak bunları birleştirerek daha geniş evler oluşturmak mümkündür ancak sipariş üzerine yapıldığında daha estetik, disiplinli ve fonksiyonel olur. Evler büyüdükçe, oda sayısı arttıkça taşınabilirlik güçleşebilir. Bu durumda ya sabit duran mobil evler tasarlanır, ya da tekerlekli birden çok mini ev inşa edilir. 

Bu geniş evlerde 6-8 kişi rahatlıkla kalabilir. 

 

2024 tiny house modelleri, kullanıcıların konfor, mobilite ve minimalizm ihtiyaçlarına özgün olarak Merlin Yapı güvencesi ile üretilerek anahtar teslim kapınıza kadar getirilmektedir.

Sizler İçin Hazırladığımız Diğer Makaleleri Okumadan Geçmeyin!

Compare listings

Karşılaştırmak